WYSYŁKA I KOSZTY DOSTAWY                                                                                                      _______________________________________________________________________________________________

  

                                                  przedpłata 15,90 zł, pobranie 20,50 zł, powyżej 400 zł wysyłka gratis _______________________________________________________________________________________________

                                                   tylko przedpłata 12,50 zł, powyżej 400 zł wysyłka gratis ________________________________________________________________________________________________

   zdjęcie torby  nr2.jpg   

                                                 darmowy odbiór osobisty (sprawdź listę punktów)

_________________________________________________________________________________________________

          

                                                            Szczegółowe informacje

                                                                           

                                                                                                

KURIER DPD

Produkty kupione do godziny 10.00 wysyłane są od 1 do 5 dni roboczych od dnia zamówienia, za wyjątkiem produktów, które znajdują się w magazynie centralnym.

Szczegółowy czas dostawy podany jest w trakcie składania zamówienia.

Wszystkie przesyłki wysyłane kurierem DPD to paczki priorytetowe, dostarczane są na 2-gi dzień roboczy od momentu wysyłki (w soboty paczki NIE są dostarczane). Doręczenie paczek odbywa się w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W sytuacji nie zastania adresata kurier zostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu ponownej dostawy. Osobom pracującym zalecamy podawanie adresu DOSTAWY do firmy.

Sposoby płatności za zakupy:

Pobranie: Pieniądze w formie gotówki płacą Państwo dopiero w momencie odbioru zamówionych produktów kurierowi. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, kurierzy nie zawsze mają możliwość wydania reszty.

Tradycyjny przelew bankowy: Zamówienie zostaje realizowane po zaksięgowaniu płatności na koncie sklepu.

PayU: Szybkie i bezpieczne przelewy/płatność kartą.(Visa,Visa Electron,Mastercard,Maestro):

Usługa polega na pełnej integracji zakupu dokonanego w sklepie internetowym z rachunkiem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu wypełniane są automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty, numeru zamówienia, numeru rachunki, nazwy sklepu ani innych danych niezbędnych do poprawnego dokonania wpłaty. Płatności szybkimi przelewami oraz kartą są autoryzowane w ciągu kilku minut co pozwala skrócić czas oczekiwania na wysyłkę do minimum.

                                                                                

Paczkomaty Inpost

Koszt: 12,50 zł - przy bezpośredniej  wpłacie na nasze konto lub za pomocą PayU.

Paczkę odbierzesz samodzielnie bez kolejek, w jednym z wybranych przez Ciebie paczkomatów.

Paczkomaty 24/7 to system bezpiecznych skrytek pocztowych dostępnych w całej Polsce. To Ty decydujesz gdzie jest Ci wygodniej odebrać przesyłkę i kiedy masz czas się po nią wybrać - możesz to zrobić 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia i nocy. O dotarciu paczki do paczkomatu zostaniesz poinformowany sms'em.

  • Produkty zamawia się w dowolnie wybrany sposób na stronie internetowej, telefonicznie lub mailowo. W przypadku składania zamówienia przez internet w trzecim kroku należy wybrać sposób dostawy Paczkomaty 24/7 inpost a następnie wybrać paczkomat, z którego chcemy odebrać zamówienie.
  • Paczkę przekażemy firmie InPost, która jak najszybciej dostarczy przesyłkę do wybranego przez Ciebie paczkomatu 24/h.
  • Przesyłkę możesz monitorować na stronie www.paczkomaty.pl lub dzięki aplikacji Manager Paczek.
  • Paczka zostanie dostarczona od 1 do 5 dni roboczych do wybranego przez Ciebie Paczkomatu 24/7. Gdy paczka znajdzie się w paczkomacie otrzymasz SMS i e-mail z kodem niezbędnym do odbioru paczki ze skrytki.
  • Udaj się do właściwego paczkomatu, wprowadź na klawiaturze Paczkomatu 24/7 swój numer telefonu i kod odbioru, a skrytka z Twoją paczką otworzy się.
  • Na odebranie paczki masz 3 dni. Po 2 dniach otrzymasz ponowne przypomnienie SMS-em/e-mailem o odbiorze paczki. Po 3 dniach paczka zostanie przekazana do oddziału InPost. Po 14 dniach od momentu dostarczenia paczki do Paczkomatu 24/7 przesyłka zostanie odesłana z powrotem do nadawcy.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z firmą InPost (właścicielem Paczkomaty 24/7),pod numerem telefonu 0801 400 100 (dla telefonów stacjonarnych), i    012 619 98 99 (dla telefonów komórkowych).

Sposoby płatności za zakupy:

Tradycyjny przelew bankowy: zamówienie zostaje realizowane w momencie zaksięgowania płatności na koncie sklepu.

PayU: To szybkie i bezpieczne przelewy/płatności kartą(Visa,Visa Electron,Mastercard,Maestro).

                                                    

                                                                                                 

Odbiór osobisty

Zamówione perfumy, kosmetyki i inne produkty można odebrać w naszych punktach odbioru, które mieszczą się w Poznaniu.

Prosimy czekać na e-mail lub telefon z informacją, że zamówienie jest przygotowane do odbioru. Jeżeli przyjdą Państwo do punktu odbioru przed otrzymaniem informacji, może okazać się, że zamówienie nie będzie jeszcze gotowe do odbioru.

Koszt: 0zł

Poznań: płatność za zamówienie gotówką lub kartą.

Szczegóły (kliknij tutaj)

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć